Przejdź do treści strony
WARTAdirect
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-18 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-01-18
USD 3,7694 +0,21%
EUR 4,2964 +0,21%
CHF 3,7917 -0,01%
GBP 4,8773 +0,63%
Wspierane przez Money.pl

Aktualności

  Kredyty firmowe

  Kredyty firmowe

  Kredyty firmowe dedykowane są osobom, które prowadzą działalność gospodarczą. Zakres ich przeznaczenia jest bardzo szeroki, tak jak potrzeby związane z prowadzeniem firmy. Jeśli potrzebujecie Państwo środków na dofinansowanie działalności - utrzymanie płynności finansowej, dalszych inwestycji, a może na jej rozpoczęcie, pomożemy wybrać jeden z produktów przeznaczonych dla firm.

  Decydując się na współpracę z ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe, otrzymujecie Państwo gwarancję profesjonalnego doradztwa i pomocy w załatwieniu wszystkich formalności, bez biegania od banku do banku i porównywania ofert. W jednym miejscu otrzymacie Państwo zestawienie wszystkich dostępnych na rynku kredytów a ekspert wskaże plusy i minusy każdej z nich po to, abyś ostateczna decyzja była rzeczywiście najlepsza.

  Chcesz dowiedzieć się więcej Umów się na spotkanie

  Powrót do oferty kredytowej

  Oferta kredytów firmowych

  Cel kredytu:

  Rodzaj kredytu firmowego uzależniony jest od jego przeznaczenia. W ofercie zysk niezależne doradztwo finansowe znajdziecie państwo wszystkie produkty związane w dofinansowaniem i bieżącym prowadzeniem działalności gospodarczej:

  • kredyty inwestycyjne
  • kredyty w rachunku bieżącym
  • kredyty na zakup nieruchomości
  • kredyty na sfinansowanie środka transportu
  • biznes pożyczki
  • factoring
  • karty kredytowe
  • leasingi

  Waluta kredytu:

  W przypadku kredytów firmowych najbardziej rekomendowaną walutą jest złotówka, ale dla zainteresowanych dostępne są również kredytu w EUR, CHF i USD.

  Wartość kredytu:

  Kwota kredytu uzależniona jest od rodzaju i przeznaczenia produktu.

  Okres kredytowania:

  Okres spłaty kredytu jest uzależniony od rodzaju produktu i może wynosić nawet do 25 lat.

  Dokumenty kredytowe:

  Na to, jakie należy zebrać dokumenty, aby otrzymać kredyt firmowy, wpływa nie tylko rodzaj kredytu, jaki firma decyduje się zaciągnąć, ale również typ prowadzonej działalności gospodarczej. Uwaga, w niektórych przypadkach istnieje możliwość skorzystania z kredytu bez dokumentowania dochodów, np.: dla wolnych zawodów.

  Dodatkowe udogodnienia:

  Udogodnienia kredytowe - przy zaciąganiu kredytu, jak i podczas spłaty, zależą od rodzaju kredytu i formy prowadzonej działalności gospodarczej. Najkorzystniej jest porozmawiać z doradcą finansowym, który dobierze ofertę indywidualnie opracowaną na potrzeby danego podmiotu.

  Chcesz dowiedzieć się więcej Umów się na spotkanie

  Powrót do oferty kredytowej