Przejdź do treści strony

Kredyty firmowe

Kredyty firmowe

Kredyty firmowe dedykowane są osobom, które prowadzą działalność gospodarczą. Zakres ich przeznaczenia jest bardzo szeroki, tak jak potrzeby związane z prowadzeniem firmy. Jeśli potrzebujecie Państwo środków na dofinansowanie działalności - utrzymanie płynności finansowej, dalszych inwestycji, a może na jej rozpoczęcie, pomożemy wybrać jeden z produktów przeznaczonych dla firm.

Decydując się na współpracę z ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe, otrzymujecie Państwo gwarancję profesjonalnego doradztwa i pomocy w załatwieniu wszystkich formalności, bez biegania od banku do banku i porównywania ofert. W jednym miejscu otrzymacie Państwo zestawienie wszystkich dostępnych na rynku kredytów a ekspert wskaże plusy i minusy każdej z nich po to, abyś ostateczna decyzja była rzeczywiście najlepsza.

Chcesz dowiedzieć się więcej Umów się na spotkanie

Powrót do oferty kredytowej

Oferta kredytów firmowych

Cel kredytu:

Rodzaj kredytu firmowego uzależniony jest od jego przeznaczenia. W ofercie zysk niezależne doradztwo finansowe znajdziecie państwo wszystkie produkty związane w dofinansowaniem i bieżącym prowadzeniem działalności gospodarczej:

  • kredyty inwestycyjne
  • kredyty w rachunku bieżącym
  • kredyty na zakup nieruchomości
  • kredyty na sfinansowanie środka transportu
  • biznes pożyczki
  • factoring
  • karty kredytowe
  • leasingi

Waluta kredytu:

W przypadku kredytów firmowych najbardziej rekomendowaną walutą jest złotówka, ale dla zainteresowanych dostępne są również kredytu w EUR, CHF i USD.

Wartość kredytu:

Kwota kredytu uzależniona jest od rodzaju i przeznaczenia produktu.

Okres kredytowania:

Okres spłaty kredytu jest uzależniony od rodzaju produktu i może wynosić nawet do 25 lat.

Dokumenty kredytowe:

Na to, jakie należy zebrać dokumenty, aby otrzymać kredyt firmowy, wpływa nie tylko rodzaj kredytu, jaki firma decyduje się zaciągnąć, ale również typ prowadzonej działalności gospodarczej. Uwaga, w niektórych przypadkach istnieje możliwość skorzystania z kredytu bez dokumentowania dochodów, np.: dla wolnych zawodów.

Dodatkowe udogodnienia:

Udogodnienia kredytowe - przy zaciąganiu kredytu, jak i podczas spłaty, zależą od rodzaju kredytu i formy prowadzonej działalności gospodarczej. Najkorzystniej jest porozmawiać z doradcą finansowym, który dobierze ofertę indywidualnie opracowaną na potrzeby danego podmiotu.

Chcesz dowiedzieć się więcej Umów się na spotkanie

Powrót do oferty kredytowej