Przejdź do treści strony
WARTAdirect
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-18 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-01-18
USD 3,7694 +0,21%
EUR 4,2964 +0,21%
CHF 3,7917 -0,01%
GBP 4,8773 +0,63%
Wspierane przez Money.pl

Aktualności

  Oferta w zakresie odszkodowań

  OBSŁUGA SPRAWY PRZEZ ADWOKATA LUB RADCĘ PRAWNEGO

  Naszą siłą są eksperci w dziedzinie odszkodowań. To właśnie wiedza oraz wieloletnie doświadczenie adwokatów i radców prawnych stanowi solidny fundament jakości świadczonych przez nas usług. Od samego początku prowadzenia sprawy zapewniamy Państwu profesjonalnego pełnomocnika w postaci adwokata lub radcy prawnego. Przynosi to wysoką skuteczność działania oraz pozwala na szybkie i pozytywne zakończenie procesu likwidacji szkody. Co ważne, z tego tytułu nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów!

  PROWADZENIE CAŁOŚCI PROCESU LIKWIDACJI SZKODY

  Gwarantujemy Państwu prowadzenie całości postępowania. Jeżeli po wyczerpaniu możliwości dochodzenia kwot odszkodowania (zadośćuczynienia) w toku postępowania przedsądowego zajdzie potrzeba skierowania sprawy do sądu, sprawę nadal będzie prowadziła kancelaria - oczywiście pod warunkiem wyrażenia przez Państwa zgody na postępowanie sądowe.

  NAJWYŻSZE ODSZKODOWANIE

  Zlecenie prowadzenia Państwa sprawy wyspecjalizowanej kancelarii, daje gwarancję uzyskania najwyższych na rynku kwot odszkodowań. Podejmujemy wszelkie działania, aby każdy nasz klient uzyskał takie odszkodowanie, jakie wynika z rzeczywistego rozmiaru poniesionej szkody lub doznanej krzywdy. Jeżeli w trakcie postępowania pojawi się propozycja ugody, niezwłocznie poinformujmy Państwa o tym, jak również ocenimy korzyści jej zawarcia. (Uwaga! Ugoda zamyka dalszą możliwość dochodzenia odszkodowania lub zadośćuczynienia).

  MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI Z NASZYCH USŁUG NA KAŻDYM ETAPIE SPRAWY (BEZ PONOSZENIA KOSZTÓW)

  Działamy zgodnie z zasadą „no win, no fee", czyli nie ma wygranej, nie ma wynagrodzenia. Faktycznie ponoszą Państwo ciężar finansowy wynagrodzenia dopiero w momencie uzyskania należnego odszkodowania. Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z naszych usług lub z innych przyczyn będą Państwo chcieli zrezygnować, można to zrobić w każdym momencie bez konieczności ponoszenia kosztów, o ile w wyniku działań kancelarii prawnej nie uzyskano dla Państwa żadnej kwoty do wypłaty.

  Chcesz dowiedzieć się więcej Umów się na spotkanie