ZYSK
Niezależne Doradztwo Finansowe


Firma ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe powstała w 2010 roku. Na początku swojej działalności skupialiśmy się na kompleksowej obsłudze finansowo - inwestycyjnej klienta indywidualnego.


Od 2017 roku prowadzimy dla dzieci w różnych grupach wiekowych, cieszące się dużym zainteresowaniem „Warsztaty z programowania”. Mamy bowiem świadomość, że nauka programowania to prawdopodobnie jedna z najważniejszych umiejętności, które przydadzą się naszym dzieciom w przyszłości i w dzisiejszym cyfrowym świecie jest tak samo ważna, jak nauka czytania i matematyki. Zajęcia z programowania i robotyki dają dzieciom bezpieczną przyszłość, gdyż umiejętność programowania i logicznego myślenia będą mogły wykorzystać w swojej przyszłej karierze zawodowej i naukowej.


Uwzględniając potrzeby rynku utworzyliśmy także:


ZYSK Centrum Szkoleń - przyjazne miejsce, w którym można podnieść swoje kwalifikacje, doświadczyć nowych rozwiązań edukacyjnych, a także nabyć praktyczne umiejętności potrzebne w pracy zawodowej. Towarzyszymy nauczycielom oraz dyrektorom szkół i placówek oświatowych, którzy ciągle muszą doskonalić swój warsztat pracy, tak aby mogli sprostać zmianom wprowadzanym w szkolnictwie, a także wymaganiom uczniów i ich rodziców. Prowadzimy także szkolenia menedżerskie i sprzedażowe zarówno dla tych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i chcieliby odświeżyć oraz zaktualizować swoją wiedzę, jak również dla osób, które rozpoczynają pracę w roli menedżera.


Wciąż udoskonalamy naszą ofertę, aby nadążać za nowymi trendami oraz rosnącymi oczekiwaniami uczestników szkoleń.


ZYSK Centrum Korepetycji - wierzymy w każdego naszego ucznia i nasi korepetytorzy dokładają największej staranności, aby przekazać mu na prywatnych lekcjach w przystępny sposób, jak największą ilość wiedzy. Wiemy, że nasze zajęcia przynoszą oczekiwane efekty.


ZYSK Biuro Podróży - Podróże te małe i te duże to nasza pasja. Chcemy pomagać naszym Klientom poznawać Polskę i świat. Od kilku już lat z powodzeniem organizujemy półkolonie, kolonie, a także wyjazdy dzieci na “Zielone Szkoły”. W nasze ofercie są także wyjazdy integracyjne dla pracowników placówek oświatowych, połączone ze szkoleniami. Sprzedajemy także wyjazdy rzetelnych i sprawdzonych polskich touroperatorów. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych, a także wymaganą przepisami gwarancję ubezpieczeniową.


ZYSK Centrum Ubezpieczeń – multiagencję prowadzącą sprzedaż i obsługę ubezpieczeń największych polskich Towarzystw Ubezpieczeniowych dla osób indywidualnych oraz firm z sektora małych i średnich. Charakteryzuje nas elastyczność oraz personalizacja, zarówno samej oferty, jak i komunikacji z klientami, tak aby jak najlepiej dopasować się do ich indywidualnych potrzeb.


Od początku działalności firmy priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów.


Siłą naszej firmy są ludzie. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. To prawdziwy motor każdego biznesu. Wiedza i posiadane przez nas doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem.


Cały czas staramy się usprawniać działania i polepszać jakość świadczonych usług, tak aby korzystali Państwo z produktów dopasowanych, na miarę swoich potrzeb.


Skontaktuj się z nami;

  Wybierz najlepsze rozwiązanie;

    Oszczędź czas i pieniądze.Zapraszamy do współpracy!